Bak IBM Ne Diyor?

10 Mayıs 2005 günü İstanbul Swissotel’de düzenlenen IBM Future Business Summit 4‘de Uludağ Projesi ve Pardus Ulusal İşletim Sistemi’ni tanıttık. Sürüm Yönetici’miz Barış Metin etkinliğin tümüne katıldı, ben hemen sunuşumuz öncesinde katılıp hemen ertesinde Ankara’ya doğru yola çıkmak durumunda kaldım. Pardus için iyi bir gündü.

Öncelikli olarak 36 sunum içinde Uludağ // Pardus tanıtımı IBM’cilerin deyimi ile “IBM’ciler dışında” 110 katılımcıyı cezbetti ve günün en ilgi çeken sunumu oldu. Daha da önemlisi tanıtım sonrasında soru-yanıt kısmında IBM’den Serkan Şahin’in

Teknik olarak bir katkımız olamıyor, ama pazarlama ve diğer açılardan Pardus’u tümüyle destekliyoruz. Bu tip bir çalışmanın Türkiye’de yapılıyor olmasından gurur duyuyoruz ve geliştiricilerini alkışlıyoruz (alkışlar.) Özellikle ÇOMAR ve PİSİ gibi özgün ve önemli projelerin varlığı Pardus’u daha da değerli kılıyor. IBM olarak Pardus’un yaygınlaşması için çalışmaya devam edeceğiz.

demesi beni mest etti.

Kurulan CD ve sonrası için sırtımızdaki yük gittikçe ağırlaşıyor, ama bundan olsa olsa keyif alıyoruz. İnancımız tam, aşkla geliyoruz, bir kez daha.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: